شنبه, 09 دی 1402 ساعت 12:37

سامانه جدید یاتا برای پشتیبانی از سفرهای هوایی


یاتا می‌گوید : سامانه جدید سیستم اسناد و تأیید سفر را راه‌اندازی کرده که از سفرهای بدون تماس پشتیبانی می‌کند و تجربه مسافران را افزایش می‌دهد. برای دستیابی به این هدف، سامانه Timatic دستخوش یک طراحی مجدد کامل شده و معیارهای جدیدی را در راه حل های انطباق با سفر ایجاد کرده است.
این سامانه تجربه ای کارآمد و تعاملی را ارائه می دهد که مسافران، خطوط هوایی و متخصصان سفر را قادر می سازد به راحتی به اطلاعات دقیق و واضح مهاجرت دسترسی داشته باشند. کل فرآیند بررسی اسناد با دستورالعمل های متناسب برای هر مسافر به صورت خودکار انجام شده است.
یاتا می‌گوید: با دو برابر شدن ترافیک مسافران تا سال 2040 بهینه‌سازی و بهبود فرآیندهای فرودگاهی باید ادامه یابد. بررسی اسناد سفر مسافران یکی از کارهای وقت گیر است که به اتوماسیون بیشتر نیاز دارد. علاوه بر این، ویژگی‌های جدید این سامانه نیز نقش اساسی در حمایت از صنعت در حرکت به سمت سفرهای بدون تماس خواهد داشت.
طبق آخرین نظرسنجی جهانی مسافران یاتا، شرایط پیچیده ویزا سدی برای مسافرانی است که می‌خواهند فرآیند ویزای آنلاین راحت و دیجیتالی داشته باشند. علاوه بر این، بسیاری مایلند اطلاعات اسناد سفر خود را برای سریع‌تر مراحل مهاجرت به فرودگاه به اشتراک بگذارند.
این نظرسنجی همچنین موارد زیر را نشان داد:
36 درصد از مسافران گفتند که به دلیل الزامات مهاجرتی از سفر به یک مقصد خاص منصرف شده اند. پیچیدگی فرآیند توسط 49 درصد از مسافران، 19 درصد هزینه ها و 8 درصد نگرانی های مربوط به حریم خصوصی به عنوان عامل اصلی بازدارنده ارایه شده است.
در مواردی که ویزا مورد نیاز است، 66 درصد از مسافران می خواهند قبل از سفر به صورت آنلاین ویزا دریافت کنند، 20 درصد ترجیح می دهند به کنسولگری یا سفارت و 14 درصد در فرودگاه مراجعه کنند.
87 درصد از مسافران اعلام کردند که اطلاعات مهاجرت خود را برای سرعت بخشیدن به روند ورود به فرودگاه به اشتراک می گذارند که نشان دهنده افزایش 83 درصدی گزارش شده در سال 2022 است.
فردریک لگر، معاون ارشد خدمات بازرگانی یاتا اظهار داشت: با بهره‌گیری از تمایل مسافران به استفاده از فرآیندهای آنلاین و اشتراک‌گذاری اطلاعات ، سامانه Timatic به خطوط هوایی، کارکنان زمینی، سیستم‌های کنترل خروج و آژانس‌های مسافرتی این امکان را می‌دهد تا یک راه‌حل آنلاین مشتری پسند برای مسافران ارایه دهند.
یاتا می‌گوید: این سامانه می‌تواند به راحتی در سیستم‌های رزرو و کنترل خروج خطوط هوایی (DCS) و همچنین سیستم‌های توزیع مورد استفاده توسط آژانس‌های مسافرتی و پلت‌فرم‌های رزرو آنلاین ادغام شود و ویژگی‌هایی مانند؛ محتوای نظارتی ساده، رویکرد مبتنی بر داده های تعاملی، توصیه های عملی و اتوماسیون پیشرفته را بهبود دهد.

اخبار هواپیمایی

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…