دوشنبه, 25 دی 1396 ساعت 13:10

ورود 15 فروند هواپیما به ناوگان هواپیمایی آسمان

مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان از ورود 15 فروند هواپیما در 3 سال اخیر خبر داد و گفت: اگر دولت ترامپ مانعی ایجاد نکند هواپیماهای جدید بوئینگ در موعد مقرر وارد ناوگان می‌شود.
آقای علایی در نشست خبری حاشیه بازدید از آشیانه و ناوگان شرکت هواپیمایی آسمان‌ اظهارداشت: خوشبختانه فرصت برجام امکان نوسازی ناوگان هوایی را برای ایرلاین‌های داخلی فراهم آورد و امیدواریم ایران به زودی بتواند مرکز عبور و مرور و مرکز اتصال اروپا به شرق و غرب شود.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان‌ با بیان اینکه این شرکت در راستای تحقق اصل 144 قانون اساسی به بخش غیر دولتی واگذارشده است گفت: سهام این شرکت متعلق به صندوق بازنشستگی است و سهامداران این شرکت در چند سال اخیر تصمیم به توسعه ناوگان آن گرفتند و خوشبختانه ناوگان آسمان رو به افزایش است.
وی ادامه داد: ظرف سه سال اخیر 15 فروند هواپیمای ایرباس، بوئینگ و فوکر به ناوگان آسمان‌ اضافه شده است و اخیراً توانستیم قرارداد 30+30 فروند هواپیمای جدید را با شرکت بوئینگ به امضا برسانیم و اگر دولت ترامپ مانع ایجاد نکند در موعد مقرر این هواپیماها وارد ناوگان می شود.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…